Studia podyplomowe

Rozpoczęła się IV edycja studiów podyplomowych "Zarządzanie i kierowanie zakładami leczniczymi resortu obrony narodowej".

I zjazd (inaugarcja plus zajęcia) odbędzie się w dniach 19-20 października 2019 r.. Osoby, które zostały zakwalifikowane przez Departament Wojskowej Służby Zdrowia proszone są o wypełnienie i złożenie poniższych dokumentów w Centrum Kształcenia Podyplomowego, Doskonalenia Zawodowego i Symulacji Medycznej WIM - osobiście lub pocztą na adres: CKPDZiSM WIM, ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa. Prosimy dołączyć 2 zdjęcia. DOKUMENTY:

Kwestionariusz

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie o przyjęcie na studia

UWAGA! Osoby chcące skorzystać z bezpłatnego zakwaterowania w hotelu pracowniczym WIM, proszone są o nadesłanie maila z powyższą informacją do 9.10.2019 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarządzanie i kierowanie zakładami leczniczymi resortu obrony narodowej

Celem studiów podyplomowych ,,Zarządzanie i kierowanie zakładami leczniczymi resortu obrony narodowej” jest wykształcenie kandydatów na kierownicze stanowiska w Wojskowej Służbie Zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów leczniczych MON. Studia kształcąc kandydatów na stanowiska kierownicze w podmiotach leczniczych MON, przyczyniają się do zwiększenia zasobów osobowych w tym zakresie. Uczestnicy studiów, w ramach intensywnego programu zajęć nabędą wiedzę uwzględniającą elementy prawne, finansowe, zarządcze oraz związane ze specyfiką funkcjonowania służby zdrowia. Studia realizowane na zlecenie MON.

Kontakt

Małgorzata Zielińska-Marciniak tel. 261-816-744